14 czerwca  2019  roku w MDK w Świdniku odbył się koncert laureatów Diecezjalnego Konkursu Wokalnego ,,Maryja – Matką kościoła”. I etap konkursu  odbył się pod koniec maja w kościele okrągłym pw. Najświetszej Marii Panny Matki Kościoła, który był głównym organizatorem konkursu.  Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii zespoły wokalne w przedziale  wiekowym IV-VI nasz zespół wokalny zajął I miejsce.  Zaprezentował pieśni..O niepokalne serce Maryi” oraz ,,Jestem tu by wielbić” . W starszej kategorii  VII, VIII i Gimnazja zespół wokalny  Omni Modo również zajął I miejsce. Zaprezentował piosenki ,,Matka o wielu twarzach” ,, Jezus daje nam zbawienie”.  W kategorii soliści uczennica Patrycja Tomaszewska zajęła I miejsce zaś Eliza Korneluk II miejsce. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Gratulujemy naszym zwycięzcom.