Na pewno każdy z Was lubi robić dobre uczynki. Już w najbliższą niedzielę tj. 07.01.2018 r. będzie ku temu okazja! W naszej szkole odbędzie się rejestracja dawców szpiku kostnego. Akcja ma na celu znalezienie bliźniaka genetycznego dla naszego starszego kolegi Łukasza Dudka.

            Łukasz cierpi na białaczkę, jedyną szansą dla niego jest przeszczep szpiku od niespokrewnionego dawcy.

            Łukasz to młody człowiek, który jak każdy z nas ma swoje plany i marzenia na przyszłość. Pomóżmy mu je zrealizować! Wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele! Każda dodatkowo zarejestrowana osoba w DKMS to kolejna szansa na uratowanie życia!

 

Dajmy coś od siebie!

Dla nas to chwila – dla kogoś całe życie.

 

             Akcja będzie trwała w godzinach 10:00 – 16:00 w Zespole Szkół w Siedliszczu.

Pamiętaj, aby zabrać dowód tożsamości.