Boże Narodzenie, to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bliżsi i milsi. Aby podkreślić ważkość tych świąt 19 grudnia 2017r. odbyło się przedszkolne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli rodzice, dziadkowie, dzieci, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Przedszkolaki przedstawiły jasełka  pt. „Bóg się rodzi…”, dopracowując starannie każdą postać. Na ten moment sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Siedliszczu została odświętnie udekorowana, a w centralnym miejscu stał żłóbek. Jasełka bardzo się spodobały i zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni w sali wysłuchali świątecznych życzeń Pani Dyrektor M. Lekan-Poliszuk następnie nastała chwila dzielenia się opłatkiem. Będąc w tym miejscu, czuło się nastój świąt Bożego Narodzenia.