31 maja 2019 roku przy amfiteatrze  Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza odbył się Festiwal Talentów Muzycznych . Była to już IX edycja tego wydarzenia  kulturalnego naszego środowiska. Ogółem w Festiwalu Talentów Muzycznych wystąpiło około 170 wykonawców. Na początku koncertu muzycznego pani dyrektor – Aneta Dudek oraz pan burmistrz – Hieronim Zonik, złożyli najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Podczas IX edycji Festiwalu Talentów Muzycznych zaprezentowali się następujący artyści:

 1. Grupa przedszkolna Jagódki  –  op. Ewa Adach 
 2. Grupa przedszkolna Motylki –  op. Anna  Szelest 
 3. Grupa przedszkolna Biedronki  –  op. Krystyna Sieniawska .
 4. Emilia Okoń, solistka  z kl VIb –  op. Jolanta  Jędruszak
 5. Grupa taneczna –  op. Małgorzata  Stepczuk .
 6. Patrycja Tomaszewska  –  laureatka konkurów wokalnych op. J Jędruszak
 7. Grupa przedszkolna  Malinki  – op. Wioletta Drzazga
 8. Eliza Korneluk – laureatka konkursów wokalnych  – op. Jolanta Jędruszak
 9. Prezentacja wokalna, klasa IIc  – op. Bożena Stebnicka
 10.  Grupa taneczna  z Warsztatu Terapii  Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskim  – op. Jolanta Sadło i Eryka Watrak .
 11.   Klasa VIb w piosence ,,Śpiewajmy razem”  op. – J Jędruszak
 12.  Grupa taneczna z klasy  IIa –  op. Monika Gałka
 13.  UKS Dragon,  pokaz zapaśniczy  – op. Jerzy Krasawski
 14.  Szymon Pogrebniak i Nikola Skrzypczak – tańce latynoamerykańskie
 15.  DziecięcyZespół ludowy Kłosy   – op.  Jolanta  Jędruszak
 16.  Zespół wokalny Omni Modo  op. Jolanta  Jędruszak.

W imprezę zaangażowało się wielu nauczycieli i pracowników szkoły, którzy zadbali  o właściwą atmosferę i organizację tego wydarzenia. Byli to : Bożena Stebnicka, Urszula Dziedzic, Anna Kania, Agata Szajc. O oprawę plastyczną zadbała pani Renata Boguszewska. Pani Renata Krysa poprowadziła koncert muzyczny zaś panie Małgorzata Dudek z uczennicami z klasy IIIb gimnazjum wcieliły się w rolę sympatycznych bajkowych postaci. Nad właściwym nagłośnieniem czuwali : pan Michał Okoń z ekipą – Dawidem Kazalskim, Bartkiem Gogułką oraz Bartkiem  Zuzanikiem.

Nad całością organizacyjną imprezy czuwała pani Jolanta Jędruszak.

Serdecznie dziękujemy za współpracę GOK-wi, który ufundował słodkie upominki.  Do zobaczenia za rok.