W piątek, 31.03.2017r., w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach, odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w konkursie z języka angielskiego.

W IV  Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Językowym „My  Picture Dictionary” należało wykonać ilustrowany słowniczek tematyczny angielsko – polski. Do konkursu zgłoszono 150 prac plastycznych z 21 placówek oświatowych powiatów: hrubieszowskiego, chełmskiego, krasnostawskiego i zamojskiego.

Przy wyborze laureatów  jury brało pod uwagę między innymi: poprawność zapisu słów (w klasach IV-VI i zdań), zgodność słów z wybranym tematem, wkład pracy, kreatywność oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Uczniowie z naszej szkoły wykonali słowniczki pod kierunkiem pani Eweliny Osoby.

Udało nam się zdobyć następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasy IV-VI:

III miejsce: Weronika Hołub kl. IV a

Wyróżnienie: Roksana Słaby kl. IV b

Klasy I-III:

III miejsce: Urszula Kowalczuk kl. IIId

III miejsce: Marta Brzozowiec kl. IIId

Wyróżnienie: Rafał Drozdowski kl. IIb