19 grudnia w naszej szkole tuż  przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyło  w nim 150 wykonawców. Konkurs odbył się w następujących kategoriach: kategoria 3,4,5,6-latki, kategoria klas I-III, kategoria klas  IV-VIII.

      Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

kategoria 3,4,5,6-latki:      I miejsce kl. Oa op. A. Toporowska

                                          II miejsce gr. przedszkolna- „Malinki” op. W. Drzazga

                                          III miejsce gr. przedszkolna- „Motylki” op. A. Szelest

Wyróżnienie kl. 0c op. B. Gałka

kategoria klas I-III:           I miejsce kl. IIIc  op. B. Stebnicka

                                          II miejsce kl. IIb  op. J. Gregier

                                         III miejsce kl. IIc  op. R. Krysa

Wyróżnienia: kl. IIa op. A. Gołębiowska, kl. IIIa op. M. Gałka, kl. IIIb op. G. Wojtkiewicz

kategoria klas  IV-VIII:   I miejsce kl. VIc op. J. Żołnacz

                                          II miejsce kl. Vc op. A. Banaszak

                                         III miejsce kl. VId op. P. Branewski

Wyróżnienie kl. VIIb op. J. Jędruszak

    Podczas obrad jury wystąpił szkolny zespól wokalny „Omni Modo” oraz  laureatka wielu konkursów wokalnych- Patrycja Tomaszewska uświetniając naszą uroczystość. Dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Siedliszczu oraz Pani dyr. Zespołu Szkół każdy z uczestników konkursu otrzymał słodki upominek, a laureaci konkursu statuetki. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zaprezentowali się 6 stycznia  na Koncercie Kolęd i Pastorałek  w kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Siedliszczu.