Funkcjonowanie szkoły w okresie nauczania zdalnego

  1. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną utrzymującą się na terenie kraju, od dnia 26 października 2020 r. do odwołania, zajęcia dla uczniów klas IV – VIII będą odbywałaby się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  2. Zajęcia odbywać się będą według dotychczasowego planu lekcji.

Czas trwania lekcji:
7,45 – 8,15
8,35 – 9,05
9,25 – 9,55
10,15 – 10,45
11,15 – 11,45
12,15 – 12,45
13,15 – 13,45
14,15 – 14,45

  • Nauczyciele organizują konsultacje dla uczniów i rodziców po każdej lekcji, po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącym.
  • Biblioteka szkolna czynna jest w dotychczasowych godzinach.
  • Na czas nauki zdalnej wprowadzono ograniczenie liczby godzin wychowania fizycznego w oddziale sportowym do 4 godzin tygodniowo.
  • Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego dla uczniów klas IV – VIII zostają zawieszone do odwołania.
  • W przypadku wątpliwość i pytań – informacji udzielają wychowawcy klasy oraz sekretariat szkoły.
  • Kursy autobusów szkolnych na czas nauki zdalnej:

Przywozy:

Chojno Stare – Romanówka – Chojno Nowe – Chojno Nowe Lewiatan – Anusin – Krowica (6,25 – p. Marek Szajc, p. Zofia Wojtan)

Janowica – Dobromyśl – Kulik (7,05 – p. Marek Szajc, p. Zofia Wojtan)

Romanówka – Chojeniec (6,50 – p. Andrzej Kowalczyk, p. Agnieszka Iwaniuk)

Majdan Zahrodyński – Wola Korybutowa II – Wola Koryb. Tartak – Borowo (6,25 – p. Marcin Kocot, p. Dorota Żmuda)

Bezek (6,50 – p. Adam Kłos, p. Dorota Żmuda)

Kanie – Anusin – Krowica (9,40 – p. Andrzej Kowalczyk, p. Zofia Wojtan)

Chojeniec – Gliny (9,40 – p. Adam Kłos, p. Agnieszka Iwaniuk)

Bezek Skrzyż. – Kamionka – Marynin (PKS, p. Monika Wodzik)

Brzeziny – Mogilnica (7,10 – PKS, p. Jacek Poliszuk)

Odwozy:

Chojno Stare – Romanówka – Chojno Nowe – Chojno Nowe Lewiatan – Anusin – Krowica (12,20 – p. Marek Szajc, p. Zofia Wojtan)

Janowica – Dobromyśl – Kulik (13,10 – p. Marek Szajc, p. Zofia Wojtan)

Romanówka – Chojeniec (12,20 – p. Andrzej Kowalczyk, p. Agnieszka Iwaniuk)

Majdan Zahrodyński – Wola Korybutowa II – Wola Koryb. Tartak – Borowo (12,20 – p. Adam Kłos, p. Dorota Żmuda)

Bezek (12,20 – PKS, p. Elwira Żelizko)

Brzeziny – Mogilnica – Bezek (12,20 – p. Marcin Kocot, p. Jacek Poliszuk)

Chojeniec – Kanie – Anusin – Krowica (14,20 – poniedziałek i piątek p. Adam Kłos, p. Zofia Wojtan)

Chojeniec – Gliny (14,20 – poniedziałek i piątek p. Andrzej Kowalczyk, p. Agnieszka Iwaniuk)

Chojeniec – Kanie – Anusin – Krowica (15,05 – wtorek, środa, czwartek p. Adam Kłos, p. Elwira Żelizko)

Chojeniec – Gliny (15,05 – wtorek, środa, czwartek p. Andrzej Kowalczyk, p. Agnieszka Iwaniuk)

Dyrektor Zespołu Szkół
w Siedliszczu
Aneta Dudek

Skip to content