Niezwykły świat Felixa, Neta i Niki. Doskonały humor i klimat, sprawiają, że czytanie staje się jeszcze większą przyjemnością. Dołącz do zabawy ze zwariowanymi przyjaciółmi!

   Trójka gimnazjalistów wspólnie przeżywa niesamowite historie. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” to początek doskonałej zabawy, do której warto dołączyć. Pierwszy tom książki, opisującej perypetie bohaterów, którzy spotykają się z niezwykłymi zjawiskami. Poznaj uczniów warszawskiej szkoły i odkrywaj wspólnie z nimi nowe tajemnice.

  Życie nastolatka może być pełne fantastycznych przygód. Felix, Net i Nika, to z pozoru zwyczajni uczniowie. W ich życiu nie brakuje jednak duchów, niecodziennych wynalazków i technologii, która daje im wiele możliwości. Na gimnazjalistów czeka trudne zadanie rozpracowania grupy złodziei. Czy przyjaciele poradzą sobie z takim wyzwaniem?

  Rafał Kosik to polski pisarz, który tworzy przede wszystkim książki z gatunku fantastyki naukowej. Urodził się w Warszawie w 1971 roku. Oprócz pisania, autor zajmuje się również tworzeniem rysunków satyrycznych. Pierwszą powieścią, napisaną przez Kosika była książka „Mars”, opublikowana w 2003 roku. W 2006 roku powieść Kosika „Vertical” została nominowana do Nagrody im. Janusza A. Zajdla i zwyciężyła również w plebiscycie Nautilus 2006. W roku 2009 książka autora, pt.: „Kameleon” została wyróżniona Nagrodą im. Janusza A. Zajdla oraz Nagrodą Literacką im. Jerzego Żuławskiego.

https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/felix-net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi-tom-1-rafal-kosik?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMIu6TXtfi85wIVAcqyCh1VYwMVEAQYAiABEgIZ0fD_BwE&gclsrc=aw.ds