Tablica przygotowana przez uczniów dla nauczycieli z podziękowaniami za ich pracę.

       Dnia 13 października  odbył się w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Uczniowie, mimo niesprzyjających warunków, nie zapomnieli o obchodach Dnia Edukacji Narodowej. W związku ze zrozumiałymi obostrzeniami nie mogliśmy świętować wzorem poprzednich lat – nie było uroczystego apelu, który zawsze cieszył się ogromną sympatią całej szkolnej społeczności.

Jednakże grono pedagogiczne i pracowników, przekraczających próg szkoły, czekała w tym dniu bardzo miła niespodzianka zorganizowana przez naszych niezastąpionych wychowanków. Na ręce Pań Dyrektor przekazane zostały bukiety kwiatów dla wszystkich pracowników placówki. Wyrażały one podziw i wdzięczność za trud włożony w pracę, za ciepły uśmiech i dobre serce każdego dnia

Aby upamiętnić miłe chwile, na głównym korytarzu pojawiła się symboliczna gazetka. Znalazły się na niej kartki z życzeniami pisanymi własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły. Te ciepłe słowa płynące od podopiecznych, na pewno przysporzyły nauczycielom wiele radości i uśmiechu.