Dnia 11 października 2019 roku uczniowie klas VII i VIII wraz z  opiekunami Samorządu Uczniowskiego przygotowali krótką niespodziankę w postaci montażu słowno-muzycznego dla wszystkich nauczycieli Zespołu Szkół w Siedliszczu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W żartobliwy sposób ukazali jeden z „najbardziej ulubionych” elementów pracy swoich belfrów, a mianowicie udział w posiedzeniu rady  pedagogicznej. O takich wynikach końcowo rocznych i o takiej liczbie laureatów konkursów przedmiotowych, o jakich wspomniano w czasie inscenizacji, śni zapewne każdy nauczyciel. Patrycja Tomaszewska oraz Błażej Pyc zaśpiewali piękną piosenkę o szkole- cudownym miejscu, w którym zawsze znajdą pomoc i wsparcie, w którym rozwijają swoje zainteresowania i zdolności. Na zakończenie zostały złożone wszystkim pracownikom oświaty życzenia: wielu sukcesów zawodowych, szczęścia, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wymarzonego celu.