11 października 2018 roku w naszej szkole miały miejsce obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie III „b” gimnazjum oraz członkowie szkolnego zespołu wokalnego zorganizowali przedstawienie. W zabawny sposób zaprezentowali w nim różne typy uczniów oraz nauczycieli, a także scenki ze szkolnego życia. Wywoływały one  gromkie brawa, wielu uczniów i nauczycieli mogło rozpoznać w nich siebie i swoje zachowania. Po występie wręczyliśmy kwiaty naszym pedagogom. Były serdeczne życzenia i wiele wzruszeń.

     W tym dniu również odbyło się w Gminnym  Ośrodka Kultury w Siedliszczu spotkanie nauczycieli szkół naszej gminy z przedstawicielami Urzędu Miasta oraz zaprzyjaźnionymi gośćmi. Tam również młodzież naszej szkoły  zaprezentowała swoje umiejętności aktorskie, które zostały bardzo ciepło odebrane przez obecnych na spotkaniu. Następnie Dyrektorzy Szkół oraz Burmistrz naszego miasta wręczyli nagrody nauczycielom, dziękując za ich trud.

    Uczniowie przygotowując  tę uroczystość pracowali pod opieką: pani Julity Nowakowskiej, pani Jolanty Jędruszak, pani Ewy Konik i pani Hanny Michalak. 

[red. Martyna Wnuk]