Babciu! Dziadku!

 ,,Wasz dom, to dom wróżki, gdzie się spełniają marzenia.

To takie miejsce na Ziemi, gdzie smutek w radość się zmienia.”

21 lutego 2018 r. wdzięczne wnuczęta z klasy Ic miały zaszczyt gościć w Gminnym Ośrodku Kultury  w Siedliszczu swoje babcie i dziadków.  Uroczystość rozpoczęła się od zatańczenia  przez pierwszaków poloneza. Następnie dzieci zaprezentowały  wiersze o babci i dziadku, piosenki w rytmie polki i rock and rolla oraz grupa uczniów zagrała na fletach ,,Siała baba mak”. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek, a wnuczęta złożyły  swoim babciom i dziadkom życzenia oraz  wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty.  Dziękujemy  drogie Babcie i Dziadkowie za tak liczne przybycie, bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło  i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i wiele lat życia.  To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu i dumy z wnucząt. Rozpromienione twarze babć  i dziadków były wyrazem tego jak  ważne są  takie spotkania i chwile spędzone  wspólnie z wnukami.