Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla dziadków. W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbywała się od 3 lutego do 9 lutego, ponieważ każda grupa obchodziła to święto w innym dniu.

Panie nauczycielki witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze i piosenki. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Następnie wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami.

Na koniec był czas na poczęstunek, o który zatroszczyły się mamy z każdej grupy przedszkolnej, za co serdecznie dziękujemy.