Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Przedszkolu Samorządowym w Siedliszczu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.
28 i 29 stycznia 2016 odbyła się w naszym przedszkolu ta wspaniała impreza.
Zaproszeni seniorzy mieli okazję wysłuchać wierszy i piosenek specjalnie dla nich dedykowanych. Po części artystycznej dzieci wręczyły piękne prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swój szacunek i miłość. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Miłym akcentem tego uroczystego dnia był wspólny poczęstunek. Wiele radości dzieciom i zaproszonym gościom sprawiło wspólne pozowanie do pamiątkowych zdjęć.