Tradycyjnie, jak co roku, pierwszy semestr nauki kończyła choinkowa zabawa środowiskowa. Do tej zabawy społeczność szkoły przygotowuje się już kilka dni wcześnie – realizując zamysł dekoracji sali.

W dniu 11 lutego 2017 roku przed południem na parkiecie pojawiły się najmłodsze dzieci z naszej gminy. Przebrane za swoich ulubionych bohaterów bawiły się i szalały przy taktach muzyki zespołu Wi-Fi. Zabawę taneczną poprowadziła jak zawsze niezawodna pani Agata Solak!

Mimo mrozu na zewnątrz – w sali panowała gorąca atmosfera! Wielu uczniów przyszło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. Wszyscy zostali ugoszczeni słodkościami i tradycyjnymi kanapkami. Humory dopisywały! J

Po południu z kolei swoją zabawę miały starsze dzieci szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uśmiechy i wypieki na twarzach utwierdzały w przekonaniu, że zabawa była bardzo udana!