19 września 2019 r. odbyło się spotkanie z policjantem we wszystkich grupach przedszkolnych. Przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz małe kajdanki. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy  dzieci  zaśpiewały policjantom piosenkę. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie dotyczące zasad bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci. Aby utrwalić zdobytą wiedzę i wskazówki poruszania się po drodze, ruszyliśmy na przejście dla pieszych, gdzie bezpiecznie przechodziliśmy przez ulicę.