Karnawał to wyjątkowy czas dla naszych milusińskich. W tym okresie zawsze w przedszkolu dzieci czekają na niezwykły dzień, na bal przebierańców.

W naszym przedszkolu taki bal odbył się 4 lutego 2016r. Tego dnia już od rana w salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, pszczółki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić ciepłej herbatki oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił przedszkolakom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.