Harmonogram indywidualnych spotkań z rodzicami

Harmonogram indywidualnych spotkań z rodzicami nauczycieli Zespołu Szkół w Siedliszczu
w roku szkolnym 2019/2020 sem. I

Imię i nazwisko nauczycielaNauczany przedmiotDzień tygodniaGodzina
Banaszak Anetageografia, przyrodawtorek8:50 – 9:35
Boguszewska Renataplastyka, zaj. art.czwartek10:30 – 11:15
Boguszewski Ireneuszzajęcia techniczne, informatykapiątek9:40 – 10:20
Branewski Piotrj. angielskiwtorek10:30 – 11:15
Dudek Ilonaj. niemiecki, zaj. rewalidacyjnewtorek8:50 – 9:35
Dyszewski Krzysztofwychowanie fizycznepiątek 9:40 – 10:25
Dziedzic Urszulahistoriaśroda9:40 – 10:25
Gałka Beataedukacja przedszkolnawtorek10:30 – 11:00
Gałka Monikaedukacja wczesnoszkolnaponiedziałek 8:50 – 9:30
Gołębiowska Annaedukacja wczesnoszkolnaczwartek 8:50 – 9:35
Gregier Joannaedukacja wczesnoszkolna środa 9:40 – 10:25
Jędruszak Jolantamuzyka wtorek 12:35 – 13:15
Kania Annaj. polskiponiedziałek 9:40 – 10:25
Kania Zbigniewmatematyka wtorek 12:35 – 13:20
Kołodziej Justynaj. angielski środa 11:35 – 12:20
Konik Ewaj. polskiśroda 10:30 – 11:15
Kowiński Mariuszfizyka, matematyka, informatyka piątek 10:30 – 11:15
Krysa Renata edukacja wczesnoszkolnaponiedziałek 10:30 – 11:15
Krzysiak Beata edukacja wczesnoszkolna środa8:00 – 8:45
Kubina Monikachemiaponiedziałek13:30 – 14:15
Lackowska Danuta edukacja wczesnoszkolnaponiedziałek9:40 – 10:25
Michalak  Hanna zajęcia rewalidacyjneśroda9:30 – 11:00
Nieworaj – Czmuda Barbaraj. polskiponiedziałek9:40 – 10:25
Nowakowska Julitaj. polskiczwartek9:40 – 10:25
Okoń Magdalenaj. angielskiśroda10:30 – 11:15
Osoba Damianwychowanie fizyczneczwartek8:50 – 9:35
Pawlak Urszulawychowanie fizyczneśroda12:35 – 13:20
Postawska Magdalenamatematykaczwartek8:50 – 9:35
Posturzyńska Małgorzatareligiawtorek9:40 – 10:25
Sokołowska Monikamatematykapiątek10:30 – 11:15
Sowa Joannareligiaśroda8:50 – 9:35
Stachowski Tomaszinformatyka, fizykawtorek10:30 – 11:15
Stebnicka Bożenaedukacja wczesnoszkolnaśroda11:30 – 12:00
Śliwińska Joannabiologia środa 8:00 – 8:45
Świeczak Teresawychowanie przedszkolneśroda8:00 – 8:30
Toporowska Annawychowanie przedszkolneczwartek 8:10 – 8:40
Wenek Agnieszkaj. angielskipiątek12:25 – 13:10
Wnuk Renatamatematykapiątek9:40 – 10:25
Wodzik Monikahistoriawtorek8:00 – 8:45
Wojtkiewicz Grażynaedukacja wczesnoszkolnaśroda9:40 – 10:25
Zduńczuk – Pękala Annaedukacja wczesnoszkolnapiątek12:20 – 13:05
Żołnacz Joannawos, historiaczwartek8:50 – 9:35
Żołnacz Sylwiawychowanie fizyczneponiedziałek11:35 – 12:15
Skip to content